Depolama Hizmetleri

Ulusal Depolama Lojistik, Türkiye geneli 81 ilde oluşturduğumuz dağıtım ağı, uzman kadro, konnusunda uzman tedarikçi ve partner firmalarımız, taşınan yüke göre teknik donanımlı özmal ve sözleşmeli araçlarımız ve teknolojik altyapı ile muşterilerimizin koli,palet ve her türlü parsiyel yüklerinin, istenilen varış noktalarına zamanında, güvenli, hasarsız ve teslim alındığı şekliyle dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Vermiş olduğumuz bu hizmeti sektörün en büyük handikapı olan iletişim ve bilgilendirme problemlerini Müşteri İlişkileri Merkezimizde müşterilerimize Kurumsal Müşteri Yöneticisi görevlendirerek, teknolojik altyapımız ile birlikte bir üst seviyeye çıkarmaktayız..

Dökümantasyon, Dijital arşiv ve teknolojik altyapımızla, müşterilerimize ve müşterilerimizin müşterilerine bilgilendirme ve dökümanların anlık akışını sağlıyor,ücretsiz dijital arşiv veriyoruz.

Müşterilerimizin tüm süreçlerini ve KPI raporlamalarını, performans ölçümlerini MİM ekibimizle birlite gerçekleştirerek bilgi teknolojileri ve dağıtım ağı alt yapısını sürekli geliştiriyor müşterilerimize özel gelişmelerle sürekli kendimiz yeniliyoruz.